• Městský úřad Cvikov - Náměstí Osvobození 63 • tel.: 487 829 010, fax 487 829 030 • e-mail: mesto@cvikov.cz           českypolski
↓ jdi na menu

Aktuality

« všechny záznamy

ANKETA - ZAHRADNÍ KOMPOSTÉR25.8.2016

Vážení spoluobčané, tímto příspěvkem bych chtěla upozornit na probíhající anketu na zahradní kompostéry. Město Cvikov má v úmyslu využít dotaci na podporu domácího kompostování a to znamená, poskytnout každému zájemci kompostér za 10 % ceny, který bude zakoupen z finančních prostředků z EU. Avšak nejprve je nutné zjistit zájem občanů o tyto kompostéry. V průběhu měsíce srpna jsme prostřednictvím České pošty rozeslali letáky s anketou do každé poštovní schránky a ti z Vás, co chtějí kompostér, musí tento anketní lístek vyplnit a odevzdat zpátky k nám na Městský úřad. Ze zkušeností občanů však vím, že někteří z Vás tento leták vůbec neobdrželi a proto všechny zájemce na toto upozorňuji prostřednictvím našeho Zpravodaje. Prázdné anketní lístky jsou k dispozici tady u nás na úřadě a na chodbě v přízemí je dokonce jeden kompostér vystaven ke shlédnutí.
Prosím o odevzdání vyplněné ankety na zahradní kompostér nejpozději do 15. 9. 2016 na Městský úřad (ideálně do mojí kanceláře). Do ankety prosím doplňujte své telefonní číslo, abychom měli snadnější komunikaci. A ještě jedna důležitá informace: každý má možnost si vybrat, zda bude i nadále využívat popelnici na bioodpad nebo si zvolí kompostér a popelnici vrátí. U jednoho domu nemohou být obě varianty na likvidaci bioodpadu.
Lucie Kolbabová Referent životního prostředí Městského úřadu Cvikov Tel. č.: 487 829 026, 725 847 574
Zpět na seznam

↑ jdi na obsah stránky